Extrem
0 TEC

Przygotowanie powierzchni

Wybór odpowiednich fug jest istotną częścią układania płytek ceramicznych. Rodzaj fug jest tak bardzo zróżnicowany, jak są zróżnicowane rodzaje płytek ceramicznych. Każdy typ fugi charakteryzuje się odmiennym zastosowaniem i zaletami. Od zaawansowanych wykonań poprzez proste fugi cementowe - i wszystko to, co jest pomiędzy nimi - TEC® oferuje najlepsze fugi i produkty pokrewne.

Produktem do pojedynczej fugi oraz do nieskończenie wielu innych zastosowań należy wypróbować AccuColor EFX® Epoxy Special Effects Grout. Jest to dwu- zadaniowy trzy- częściowy epoksydowy produkt używany do podłóg, ścian oraz blatów. Zaprojektowane do wielu aplikacji, od mieszkalnych do przemysłowych, EFX zapewnia ponadprzeciętną wydajność i niezrównane możliwości projektowe w jednym, łatwym w użyciu produkcie. Aby łatwo wyczyścić powierzchnie zabrudzone EFX, TEC AccuColor EFX Clean-up Water Concentrate świetnie się do tego nadaje.

TEC oferuje wiele produktów do zaawansowanego fugowania, włączając w to Power Grout® Ultimate Performance Grout. Power Grout łączy zalety fug epoksydowych oraz uretanowych z łatwą aplikacją. Oferuje również znakomite wyniki w praktycznie każdym środowisku, włączając w to duży ruch uliczny oraz wysoką wilgoć w aplikacjach przemysłowych oraz mieszkalnych.

Kolejną opcją jest fuga AccuColor XT® Next Generation Grout. Dostępna w piaskowej i nie-piaskowej formie, wysoko odporna na plamienie i pleśń. Unikatowa technologia najnowszej generacji zapewnia ekstremalnie wytrzymałe łączenie fug, które jest odporne na pękanie i ścieranie, dostępne do wszystkich aplikacji - od mieszkalnych po przemysłowe.

Fuga cementowa jest następną pozycją w naszym katalogu. AccuColor® Premium Grout (dostępna w piaskowej i nie-piaskowej formie) to wzmocniona polimerowa fuga portlandzka, która zapewnia wysoką odporność na ścierania oraz łączenia w ciągłym kolorze. Oferuje świetne osiągi w praktycznie każdym środowisku, wliczając duży ruch uliczny oraz wilgoć.

AccuColor Premium Grout może być używana w warunkach zewnętrznych, w mrozie i w czasie odwilży zmieszany z dodatkiem TEC® Acrylic Grout Additive. Dodatek akrylowy Grout Additive z domieszką latexu używany jest w miejscach podmokłych/ wilgotnych podczas fugowania płytek ceramicznych. Sprawia, że łączenia są mniej podatne na penetrację wody a elastyczność fugi jest zdecydowanie zwiększona.
TEC posiada szeroką gamę produktów o wysokiej jakości od fug do czyściw. Prosimy o zapoznanie się z kartą charakterystyki każdego produktu aby poznać więcej szczegółów.